menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Site Güvenliği

  

  Güvenlik Sistemiyle Güvendesiniz !

Kredi kartı ile alışveriş güvenli mi?

 

Firmamız, www.homemarket.com.tr veya www.homemarkets.com.tr isimli siteleriyle internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri, internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır.

Biz bu güveni tesis etmek için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen  Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün "https://" ile başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir ve üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

Kredi kartı bilgileriniz kaydediliyor mu?
Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.
 
www.homemarket.com.tr  nasıl güveneceğim?
Ziyaretçiler, bazı alışveriş sitelerinde muhatap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da ziyaretçiler üzerinde o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır. 
 
Home Market bünyesinde yer alan Bilgi İşlem Departmanıyla siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır.
Bu departman, sürekli olarak www.homemarket.com.tr sitesi ile ilgilenmekte, sürekli siteyi güncellemekte ve geliştirmektedir.
 
Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya gayret etmektedir. Ayrıca telefonla da siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takılan soruları cevaplamak için çalışmaktadır.
Bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize Cumartesi günü dahil her gün 444 2 431'dan ulaşabilirsiniz.
   
Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını bulabilirsiniz.
Haftanın 7 günü mağazamızı ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Mağazamız, hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00-20:00 arası ve Pazar günleri de 13:00-18:00 arası açık bulunmaktadır.
Bahsedilen mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. E-mailleriniz, mümkün olan ilk fırsatta cevaplanacaktır.
 
Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır. Ya da mağazalarımıza geliniz size yüz yüze yardımcı olalım.


 
 
Home Market
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 4 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1806005

Sitede bulunan tüm ürün, içerik ve görsellerin hakları Home Market Mobilya'ya aittir.
Ticari amaçla izinsiz kullananlar hakkında kanuni işlem uygulanacaktır.
© 2011-2015 Home Market ® info@homemarket.com.tr - www.homemarket.com.tr

e-ticaret paketleri neticaret elektronik ticaret